Využijte kód BALERINY15 a získejte slevu 15 % na všechny modely balerín. Platí jen do 20.7.2024.

O Aylle

 

 Jsme českou značkou obuvi, která nohám dává svobodu objevovat spojení se zemí pod sebou i vnímání svého okolí. V dnešní době se tomu říká “barefoot” nebo “minimalistická” obuv. Věříme, že jednou tento typ obutí bude “normální”, změňte to s námi.

 

Náš název Aylla je odvozen z kečuánštiny a znamená rodina. Většina lidí, kteří vyzkouší barefootovou obuv, se dříve či později přezuje. Jsme rodinka, které není jedno, co dává nohám na nohy. Aspoň jednou za život to zkuste.

 

Aylla boty vyrábíme v Čechách a na Slovensku. Máme v plánu se držet místní tradiční výroby, která umí světovou kvalitu. Nošením Aylla bot podporujete místní výrobu s námi. Materiály vyhledáváme s důrazem na kvalitu a zajímavou funkčnost, kterou pak pocítíte na noze.

 

Naše portfolio bot se neustále rozvíjí. Najdete si v něm své.

Model Inca spíše casual, Keck v barvách nebo klasické bílé a černé, dneska trendy i k obleku. Jakýkoliv winter model s luxusním hřejivým pravým beránkovým kožíškem, žádná imitace, žádný vpichovaný chlup, prostě skvěle zpracovaný krátko střižený beránek. Baleríny na rande, do práce, ke kabelce…

 

"Objevuj s námi svět, prožívej a vnímej sebe a okolí
- Live In your own way."

Aylla_tým

 

Zpět do obchodu